Zahradní traktor Cub Cadet LT3 PR105 (model 2023) + zadní výhoz
Zahradní traktor Cub Cadet LT3 PR105 (model 2023) + zadní výhoz
Deflektor MTD PRO zadní výhoz
Dárek zdarma
Deflektor MTD PRO zadní výhoz v hodnotě 6 680 Kč
Náš tip
Dárek zdarma

Zahradní traktor Cub Cadet LT3 PR105 (model 2023) + zadní výhoz

Zahradní traktor CUB CADET LT3 PR105záběr 105 cm,  maximální výkonem je 20 HP, umožňuje sečení těsně u překážek, velmi malý poloměr otáčení 46 cm zaručuje perfektní manévrovatelnost, koš lze jednoduše vysypat z místa řidiče, sbírá, mulčuje seká se zadním výhozem.

Katalogové číslo: cub-13BJ71DN603
Výrobce: Cub Cadet

Produkt není dostupný


Potřebujete poradit?
Michal Novák
Produktový specialista

ZDARMA zadní výhoz (deflektor) v hodnotě 6 400 Kč

ZDARMA individuální doprava Vitaltech do 30 km *

ZDARMA předání a zaškolení našim technikem

* V košíku vyberte dopravu "Individuální doprava (cena po ověření)". Doprava Vám nebude účtována do 30 km od prodejny. Pro více informací nás neváhájte kontaktovat na tel. 725 993 021


Zahradní traktor CUB CADET LT3 PR105záběr 105 cm, zadní výhoz a je vybaven hydrostatickou převodovkou. Osazen je dvouválcovým motorem Briggs & Stratton s maximálním výkonem 20 HP. Komfortní hydrostatická převodovka slouží pro jednoduché ovládání stroje bez nutnosti řazení.

Traktor je vybaven plovoucím žacím ústrojím s antiskalpovacími kolečky pro práci na nerovném terénu. Excentricky uložené žací ústrojí umožňuje sečení těsně u překážek, zdí nebo chodníků. Přední náprava je vybavena systémem naklápění kol do strany při změně směru, tím perfektně kopíruje poloměr zatáčky bez poškození trávníků způsobeného hrnutím kol dopředu.

V základu namontovaný nárazník nejenže chrání přední část, ale také značně zjednodušuje manipulaci s traktorem. Výkonné světlomety slouží jako bezpečnostní prvek i pomocník při práci v horších světelných podmínkách. Kapota s velkým úhlem otevření slouží pro donalý přístup k motoru. Obsluha stroje je jednoduchá a ovládací prvky jsou ergonomicky rozmístěné.

Hladké řemeny žacího ústrojí dovolují při nárazu nože na pevnou překážku lehké proklouznutí a tím minimalizují riziko drahé opravy. Velmi malý poloměr otáčení 46 cm zaručuje perfektní manévrovatelnost se strojem. Pevný ocelový rám bez středového tunelu je zde pro velmi snadné nastupování i vystupování z traktoru. Pohodlná sedačka zajišťuje lepší podporu zad. Koš lze jednoduše vysypat z místa řidiče.

S traktorem můžete sbírat, mulčovat nebo provádět zadní výhoz.