Zahradní traktor Cub Cadet LT2 NR92 + zadní deflektor + odmechovač
Zahradní traktor Cub Cadet LT2 NR92 + zadní deflektor + odmechovač
AgriFab AF 294 - tažený travní odmechovač 102 cm
Dárek zdarma
AgriFab AF 294 - tažený travní odmechovač 102 cm v hodnotě 4 090 Kč
Deflektor MTD PRO zadní výhoz
Dárek zdarma
Deflektor MTD PRO zadní výhoz v hodnotě 4 990 Kč
Náš tip
Dárek zdarma

Zahradní traktor Cub Cadet LT2 NR92 + zadní deflektor + odmechovač

Zahradní traktor CUB CADET LT2 NR92záběr 92 cm,  maximální výkonem je 13 HP, umožňuje sečení těsně u překážek, velmi malý poloměr otáčení 46 cm zaručuje perfektní manévrovatelnost, koš lze jednoduše vysypat z místa řidiče, sbírá, mulčuje seká se zadním výhozem,  deflektor pro zadní výhoz 92 a 105 cm.

Katalogové číslo: cub-13BB71DE603
Výrobce: Cub Cadet
Dodací lhůta: Do 3 až 4 pracovních dnů
Skladem
-21%
Před slevou 73 500 Kč
57 990 Kč
47 926 Kč bez DPH

Časově omezená nabídka: Zdarma zadní deflektor a tažený odmechovač v hodnotě 9 080 Kč.

Zahradní traktor CUB CADET LT2 NR92záběr 92 cm, zadní výhoz a je vybaven hydrostatickou převodovkou. Osazen je motorem CUB CADET s maximálním výkonem 13 HP. Komfortní hydrostatická převodovka slouží pro jednoduché ovládání stroje bez nutnosti řazení.

Traktor je vybaven plovoucím žacím ústrojím s antiskalpovacími kolečky pro práci na nerovném terénu. Excentricky uložené žací ústrojí umožňuje sečení těsně u překážek, zdí nebo chodníků. Přední náprava je vybavena systémem naklápění kol do strany při změně směru, tím perfektně kopíruje poloměr zatáčky bez poškození trávníků způsobeného hrnutím kol dopředu.

Výkonné světlomety slouží jako bezpečnostní prvek i pomocník při práci v horších světelných podmínkách. Kapota s velkým úhlem otevření slouží pro donalý přístup k motoru. Obsluha stroje je jednoduchá a ovládací prvky jsou ergonomicky rozmístěné.

Hladké řemeny žacího ústrojí dovolují při nárazu nože na pevnou překážku lehké proklouznutí a tím minimalizují riziko drahé opravy. Pro sekání velké plochy v co nejkratším čase je traktor osazen velkým objemným košem. Velmi malý poloměr otáčení 46 cm zaručuje perfektní manévrovatelnost se strojem. Pevný ocelový rám bez středového tunelu je zde pro velmi snadné nastupování i vystupování z traktoru. Drážky v odpruženém sedadle slouží pro odvod vody. Koš lze jednoduše vysypat z místa řidiče.

S traktorem můžete sbírat, mulčovat nebo provádět zadní výhoz.


Tažený odmechovač AF 294 se záběrem 102 cm, 20 ocelových hrotů a pojezdová kola pro transport. Možnost nastavení 2 pozic: odmechování, transport

Deflektor pro zadní výhoz 92 a 105 cm. Při sekání bez koše slouží k usměrnění proudu trávy z výhozového tunelu směrem k zemi.