Zahradní traktor Cub Cadet LT2 NR92 (model 2022) + zadní výhoz
Zahradní traktor Cub Cadet LT2 NR92 (model 2022) + zadní výhoz
Deflektor MTD PRO zadní výhoz
Dárek zdarma
Deflektor MTD PRO zadní výhoz v hodnotě 6 680 Kč
Náš tip
Doprava zdarma
Dárek zdarma

Zahradní traktor Cub Cadet LT2 NR92 (model 2022) + zadní výhoz

Zahradní traktor CUB CADET LT2 NR92záběr 92 cm,  maximální výkonem je 13 HP, umožňuje sečení těsně u překážek, velmi malý poloměr otáčení 46 cm zaručuje perfektní manévrovatelnost, koš lze jednoduše vysypat z místa řidiče, sbírá, mulčuje seká se zadním výhozem,  deflektor pro zadní výhoz 92 a 105 cm.

Katalogové číslo: cub-13BB71DE603
Výrobce: Cub Cadet

Produkt není dostupný


Potřebujete poradit?
Michal Novák
Produktový specialista

ZDARMA zadní výhoz (deflektor) v hodnotě 6 400 Kč

ZDARMA individuální doprava Vitaltech do 30 km *

ZDARMA předání a zaškolení našim technikem

* V košíku vyberte dopravu "Individuální doprava (cena po ověření)". Doprava Vám nebude účtována do 30 km od prodejny. Pro více informací nás neváhájte kontaktovat na tel. 725 993 021


Zahradní traktor CUB CADET LT2 NR92záběr 92 cm, zadní výhoz a je vybaven hydrostatickou převodovkou. Osazen je motorem CUB CADET s maximálním výkonem 13 HP. Komfortní hydrostatická převodovka slouží pro jednoduché ovládání stroje bez nutnosti řazení.

Traktor je vybaven plovoucím žacím ústrojím s antiskalpovacími kolečky pro práci na nerovném terénu. Excentricky uložené žací ústrojí umožňuje sečení těsně u překážek, zdí nebo chodníků. Přední náprava je vybavena systémem naklápění kol do strany při změně směru, tím perfektně kopíruje poloměr zatáčky bez poškození trávníků způsobeného hrnutím kol dopředu.

Výkonné světlomety slouží jako bezpečnostní prvek i pomocník při práci v horších světelných podmínkách. Kapota s velkým úhlem otevření slouží pro donalý přístup k motoru. Obsluha stroje je jednoduchá a ovládací prvky jsou ergonomicky rozmístěné.

Hladké řemeny žacího ústrojí dovolují při nárazu nože na pevnou překážku lehké proklouznutí a tím minimalizují riziko drahé opravy. Pro sekání velké plochy v co nejkratším čase je traktor osazen velkým objemným košem. Velmi malý poloměr otáčení 46 cm zaručuje perfektní manévrovatelnost se strojem. Pevný ocelový rám bez středového tunelu je zde pro velmi snadné nastupování i vystupování z traktoru. Drážky v odpruženém sedadle slouží pro odvod vody. Koš lze jednoduše vysypat z místa řidiče.

S traktorem můžete sbírat, mulčovat nebo provádět zadní výhoz.


Deflektor pro zadní výhoz 92 a 105 cm. Při sekání bez koše slouží k usměrnění proudu trávy z výhozového tunelu směrem k zemi.