RYOBI RY18LMX46A-0 - aku 18 V travní sekačka ONE+ (bez baterie a nabíječky)
Katalogové číslo: 5133005789
Dodací lhůta: Do 3 až 4 pracovních dnů
Skladem u dodavatele
18V sekačka ONE+™ se šířkou záběru 46 cm je ideální na střední až velké zahrady. 2 x 18V akumulátor ONE+™ a bezuhlíkový motor poskytují větší výkon a delší dobu chodu než jakákoli jiná sekačka z řady ONE+™. Automaticky upravuje výkon v závislosti na podmínkách sečení, aby šetřila dobu provozu za lehkých podmínek a poskytovala extra výkon v náročných podmínkách. Velký sběrný koš o objemu 55 litrů. Snadné nastavení výšky sečení od 25 do 100 mm jednou rukou pomocí jedinečného 10-ti polohového centrálního systému nastavení výšky sečení. Díky teleskopické rukojeti a vertikálnímu uložení zabírá sekačka méně místa v kůlně nebo garáži. Tento výrobek vyžaduje ke svému provozu dva 18V akumulátory ONE+™ (může se jednat o různé modely). Toto nářadí je součástí systému ONE+™ pro dům a zahradu a může být napájeno jakýmkoli akumulátorem ONE+™. Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ. Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU: Techtronic Industries Eastern Europe sp. z o.o.  ul. Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146  Warszawa, Poland email: kancelar@TTI-EMEA.com