RYOBI RY18BZA-0 - aku 18V odpuzovač hmyzu ONE+ (bez baterie a nabíječky)
Katalogové číslo: 5133005048
Dodací lhůta: Do 3 až 4 pracovních dnů
Skladem u dodavatele
RY18BZA-0 - aku 18V odpuzovač hmyzu ONE+ 18V Akumulátorový odpuzovač hmyzu disponuje vysokým napětím 2600V, které spolehlivě zahubí velké mouchy, komáry, můry, octomilky a fototaktický hmyz. Vlastnosti: Obsahuje USB port a držák telefonu pro nabíjení zařízení a místo pro odložení telefonu Nejúčinnější UV vlnová délka pro přilákání much a hmyzu při 365Nm Přitahuje velký poloměr pokrytí pro ochranu proti komárům a mouchám Obsahuje kartáč a odnímatelný zásobník, který pomáhá udržovat a čistit brouky uvězněné v mřížce a odstraňovat mrtvé brouky Přenosná rukojeť a LED lampa pro zvýšení viditelnosti při pohybu v tmavých oblastech Nastavení LED světla na 2 hodiny nebo 4 hodiny pro úsporu energie akumulátoru Standardní výbava: 1x čistící kartáč Baterie a nabíječka pro 18V aku systém RYOBI ONE+ Jednotlivé stroje 18V aku systému Ryobi One + se dodávají bez baterky a nabíječky. Ty se kupují samostatně nebo v tzv. výhodných startovacích sadách a jejich nabídku naleznete v záložce příslušenství. S jedinou baterií a nabíječkou tak můžete pohánět libovolný z více než 30 různých modelů nářadí a zahradní techniky systému ONE+. Nekupujete tedy s každým dalším strojem novou baterii a nabíječku, což Vám ušetří nemalé finanční náklady. Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ. Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU: Techtronic Industries Eastern Europe sp. z o.o.  ul. Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146  Warszawa, Poland email: kancelar@TTI-EMEA.com