RYOBI RY18BI150A-0 - aku měnič napětí (bez baterie a nabíječky)
Katalogové číslo: 5133004895
Dodací lhůta: Do 3 až 4 pracovních dnů
Skladem u dodavatele
RY18BI150A-0 - aku měnič napětí (bez baterie a nabíječky) Aku měnič napětí RYOBI RY18BI150A-0 ONE+ poskytuje nepřetržité střídavé napájení 230 V / 150 W, které vám umožňuje napájet kabelové stroje mimo domov. Ideální pro napájení malých zařízení, jako jsou notebooky, ventilátory, fotoaparáty, drony, rádia, inteligentní reproduktory a světla. 2 x porty USB typu A (celkem 5 V, 2,4 A) pro nabíjení telefonů, tabletů a dalších zařízení napájených z USB. Malý, kompaktní a lehký. Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ. Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU: Techtronic Industries Eastern Europe sp. z o.o.  ul. Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146  Warszawa, Poland email: kancelar@TTI-EMEA.com