RYOBI R18PDBL-252S - 18 V bezkomutátorová příklepová vrtačka + 1x 2Ah + 1x 5Ah baterie + nabíječka ONE+
Katalogové číslo: 5133003614
Dodací lhůta: Do 3 až 4 pracovních dnů
Skladem u dodavatele
R18PDBL-252S - 18 V bezkomutátorová příklepová vrtačka + 1x 2Ah + 1x 5Ah baterie + nabíječka ONE+ Výhody: Střídavý bezkartáčový motor elektronicky řízený pro optimalizaci efektivity - až o 40% delší běh na jedno nabití. Elektronická regulace výkonu přináší až o 20% více energie než kartáčovaný vrtačky Střídavý motor se méně zahřívá a vydrží až 10 krát déle než u kartáčové vrtačky Celokovové 13 mm západkové sklíčidlo pro lepší uchycení, pevnost a odolnost bitů a vrtáků e-Torque nastavení usnadňují pokaždé stejné zapuštění šroubů a velmi přesné nastavení utahovacího momentu LED osvětluje pracovní plochu Kovová planetová převodovka s 2 ozubenými koly (0-440 a 0-1,700 otáček za minutu) pro širokou škálu vrtání a utahování Nová ERGOTECH rukojeť s pogumovanou Gripzonou + mikrotextury pro větší pohodlí při ovládání Nejkompaktnější 18V Ryobi příklepová vrtačka , měří 201 mm na délku Poháněna Lithium + technologií, která poskytuje vyšší výkon, delší dobu chodu a lepší trvanlivost než naše předchozí lithiové baterie Zahrnuje 1 x oboustranný šroubovací bit Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ. Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU: Techtronic Industries Eastern Europe sp. z o.o.  ul. Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146  Warszawa, Poland email: kancelar@TTI-EMEA.com