POWDP15200 - Aku šroubovák / vrtačka s příklepem 20V (bez AKU)
Katalogové číslo: P-POWDP15200
Dodací lhůta: Na dotaz
Na dotaz
Tato příklepová vrtačka Dual Power POWDP15200 20V je ideální pro šroubování a vrtání do dřeva, kovu, plastu a zdiva. Má výkonný motor, 26 nastavení točivého momentu a funkci příklepu pro náročnější práce. Vrtací kapacita je 25 mm do dřeva a 10 mm do betonu a oceli. Funkce příklepu má nízké nastavení 7.200 příklepů za minutu a vysoké nastavení s ohromnými 28.800 příklepy za minutu. Při použití funkce šroubování můžete zvolit směr otáčení. Tímto způsobem můžete snadno odstranit staré šrouby. Díky dvěma nastavením rychlosti 450 min-1 a 1 800 min-1 můžete dokončit jakoukoli práci. S automatickým kovovým upínacím sklíčidlem lze bity přepínat rychle a bez použití jakéhokoli nástroje. Díky integrovanému LED pracovnímu světlu můžete příklepovou vrtačku používat i ve špatně osvětlených oblastech. Měkký úchop poskytuje při práci potřebné pohodlí. Použít můžete baterie ze série DUAL POWER a napětí 20V a také i baterie o napětí 40V.