Malotraktor Kubota L1-382DW ROPS
Malotraktor Kubota L1-382DW ROPS

Malotraktor Kubota L1-382DW ROPS

37,8 HP (27,6 kW), úsporný 3válcový motor Kubota s ČR
4×2/4×4.
Převodovka 8V/4R, zdvih hydrauliky 906 kg.
Jednoduchý zemědělský traktor, obratný, výkonný.

Výrobce: Kubota
Záruka: 5 let

Produkt není dostupný


Potřebujete poradit?
Milan Verner
Produktový specialista

Traktor L1-382 od společnosti Kubota se může pochlubit bezkonkurenčním poměrem ceny a výkonu. Tyto robustní a odolné stroje se snadno obsluhují a udržují. Každodenní úkoly s nimi provedete s naprostou spokojeností.

Více než silný motor

Se zdvihovým objemem 1 826 cm3 a 38 HP je nový tříválcový vznětový motor Kubota nejen výkonný – je také šetrný k životnímu prostředí. Díky vstřikování common rail, recirkulaci výfukových plynů a filtru pevných částic splňuje emisní směrnici EU Stage V. Systém common rail umožňuje lepší kontrolu vstřikovacího systému a vede k vyššímu výkonu motoru a nižší spotřebě paliva.

Efektivní řazení

S modelem L1-382 máte na výběr mezi dvěma osvědčenými převodovkami Kubota: hydrostatickou třístupňovou převodovkou, nebo manuální převodovkou s 8 rychlostmi vpřed a 4 zpět. Bez ohledu na volbu máte jistotu přesného řazení a optimálního využití.Bezpečnost, pohodlí a ergonomie.  

Zaručený výkon hydrauliky

Pokud jde o výkon hydrauliky, L1-382 je v pohodě. Zadní tříbodový závěs Kat1 má zdvihový výkon 906 kg, což vám umožňuje vysoký stupeň variability s různým pracovním nářadím. Hlavní hydraulické čerpadlo s výkonem 30,6 l/min, zvládne snadno aplikace, které vyžadují větší hydraulický výkon a činí práci čelního nakladače vysoce efektivní.

Nový atraktivní design  

Traktor odráží novou konstrukční strategii společnosti Kubota, která kombinuje dynamický design s vynikající robustností.

Ideální čelní nakladač  

Čelní nakladač Kubota LA525 je optimálně přizpůsoben traktoru. S volitelným systémem rychloupínání rychle připojit a vyměnit různé pracovní nářadí, jako jsou zemní lžíce, paletizační vidle, vidle na hnůj a další.