GTM GTS 1300G - drtič dřeva s benzinovým motorem

Nehodnoceno
79 999 Kč 66 115 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Zobrazit popis produktu
Katalogové číslo: MSGTS1305G
Výrobce: GTM Professional
Dodací lhůta: do 3 až 4 pracovních dnů
  • Popis produktu
  • Technické údaje
  • Aternativní produkty
  • Video
  • Ke stažení
  • Poslat dotaz
  • Hodnocení
GTS 1300G - drtič dřeva s benzinovým motorem GTM Professional má ve výrobě a vývoji drtičů dřeva mnohaletou zkušenost a řada GTS patří mezi nejlépe prodávané drtiče na mnoha trzích západní Evropy. Důvodem pro většinu zákazníků je vynikající poměr mezi cenou, výkonem a kvalitou. Stroje mají velmi promyšlený unikátní design. Díky motoru uloženému pod vstupním komínem jsou velmi kompaktní a nezaberou mnoho místa při skladování. Rovněž těžiště leží v ideální poloze a se strojem se tak poměrně snadno manipuluje. Stroj můžete na místo určení buď vléci nebo ho lze velmi snadno rozložit na jednotlivé části a potom ho bez problémů převezete v běžném osobním automobilu. Rozmontování nebo smontování stroje přitom nezabere více než 5 minut. Srdcem celého výkonného drtícího systému je velký buben, na kterém jsou namontovány dva nože z ušlechtilé oceli (ty jsou otočné a dají se brousit). Na těle stroje je namontován jeden protinůž, o který se větve drtí a tvoří výborně využitelné dřevěné štěpky. Velkou výhodou systému je, že si větve přitahuje sám a na obsluze je pouze vkládání větví do násypky. Model 600 si poradí s větvemi až do průměru 5 cm, model 900 až do průměru 8 cm a plně profesionální modely řady 1300 extra širokým vstupním otvorem a větším šasi s větvemi o průměru až 10 cm.
Max. drtící výkon10 cm
Typ motoruLoncin GTM serie G390F
Výkon motoru - maximální8,2 / 11 kW/HP
Objem motoru389 ccm
Startováníruční
Palivobezolovnatý benzín
Objem palivové nádrže6.5 l
Výška otvoru komínu nad zemí103 cm
Velikost vstupního otvoru28 x 50 cm
Výška otvoru výhozového komínu160 cm
Senzor olejeAno
Směr výhozubokem
Nastavení sklonudeflektor, 85 °
Nouzový vypínačAno
Průměr kol390 mm
Ložiska kolano, kuličková
Nože2 otočné + 1 pevný protinůž

Mám zájem o produkt GTM GTS 1300G - drtič dřeva s benzinovým motorem

close

V prodejně zahradní a zemědělské techniky Vitaltech máme stále

OTEVŘENO

Prodej stále funguje přes internet a dalšími vzdálenými prostředky. Areál je uzavřen. Pro návštěvu prodejny nás kontaktujte .

Prosíme o dodržování rozestupů min. 2 metry, noste nasazenou roušku a rukavice. Rukavice jsou pro vás připravené u vchodu.