EUROSYSTEMS ECO SPRAYER
EUROSYSTEMS ECO SPRAYER

EUROSYSTEMS ECO SPRAYER

Katalogové číslo: 6500925800000
Dodací lhůta: Na dotaz
Na dotaz
22 990 Kč
19 000 Kč bez DPH

Italský výrobce Eurosystems je rodinná firma, založená v roce 1973 v Luzzara, provincie Reggio Emilia, pobřežní vesnice v údolí řeky Pád.

It alský výrobce Eurosystems se zabývá výrobou zahradní a zemědělské techniky určené pro zemědělce , zahradníky , vinaře , sadaře a stavební firmy. Nesmírnou výhodou některých produktů je multifunkčnost strojů.

Od roku 1980 se Eurosystems specializovali na přizpůsobení jejich produktů pro potřeby širokého spektra zákazníků a stali se globálním partnerem několika mezinárodních značek.

Výrobky Eurosystems jsou vyráběny v Itálii za použití nejnovějších technologií přímo ve výrobních halách společnosti , kde probíhá kompletní výroba a montáž strojů a zařízení.

Made in ITALY.

Postřikovače Eurosystems jsou navrhovány a konstruovány tak, aby bezpečně fungovaly na ovocných rostlinách a plochách určených pro zahradnictví. Naše dva modely jsou navrženy tak, aby mohly používat širokou škálu kapalin, jako jsou zahradnické výrobky (pesticidy, fungicidy), nemrznoucí kapaliny, solné roztoky, kapaliny s mýdly pro čištění a dezinfekci; Obě verze, jedna motorizovaná a jedna tlačená, se vyznačují velkou kapacitou nádrže a výkonem čerpadla.

Parametry:

Čerpadlo: baterie x2, 12 V – 5 Ah, doba nepřetržitého používání 4 hodiny nepřetržitého používání
Pracovní systém: čerpadlo 4,1 bar s maximálním přívodem 7,7 l/min, stříkací tryska s tlakovým rozprašovačem
Objem nádrže: 50 litrů + 10 litrů nádrž na mytí rukou
Pojezdová kola: 2 přední pevná kola a otočné zadní kolo
Výškově nastavitelná rukojeť: Ne
Hmotnost: 38 kg

Příslušenství:  9 metrů s držákem hadicového navijáku