EUROSYSTEMS CARRY SPRAYER
EUROSYSTEMS CARRY SPRAYER

EUROSYSTEMS CARRY SPRAYER

Katalogové číslo: 6500925050500
Dodací lhůta: Na dotaz
Na dotaz
62 990 Kč
52 058 Kč bez DPH

Italský výrobce Eurosystems je rodinná firma, založená v roce 1973 v Luzzara, provincie Reggio Emilia, pobřežní vesnice v údolí řeky Pád.

Italský výrobce Eurosystems se zabývá výrobou zahradní a zemědělské techniky určené pro zemědělce , zahradníky , vinaře , sadaře a stavební firmy. Nesmírnou výhodou některých produktů je multifunkčnost strojů.

Od roku 1980 se Eurosystems specializovali na přizpůsobení jejich produktů pro potřeby širokého spektra zákazníků a stali se globálním partnerem několika mezinárodních značek.

Výrobky Eurosystems jsou vyráběny v Itálii za použití nejnovějších technologií přímo ve výrobních halách společnosti , kde probíhá kompletní výroba a montáž strojů a zařízení.

Made in ITALY.

Postřikovače Eurosystems jsou navrhovány a konstruovány tak, aby bezpečně fungovaly na ovocných rostlinách a plochách určených pro zahradnictví. Naše dva modely jsou navrženy tak, aby mohly používat širokou škálu kapalin, jako jsou zahradnické výrobky (pesticidy, fungicidy), nemrznoucí kapaliny, solné roztoky, kapaliny s mýdly pro čištění a dezinfekci; Obě verze, jedna motorizovaná a jedna tlačená, se vyznačují velkou kapacitou nádrže a výkonem čerpadla.

Parametry:

Typ motoru: Briggs&Stratton 675 EXi series 163 ccm

Vlastní pojezd: ANO
Startování: Ruční, tahací startér
Pracovní systém :čerpadlo 30 bar s maximálním přívodem 29 litrů/min, stříkací tryska s tlakovým rozprašovačem
Objem nádrže: plastová nádrž s filtrem 120 l
Rychlost pojezdu: 1x vpřed 3,6 km/h, 1x vzad 2 km/h
Pojezdová kola: pneumatiky 13×5,00-6" s odblokovacím zařízením pro neutrální převod
Výškově nastavitelná rukojeť: Ne
Hmotnost: 95kg

Rozměry: 740x1310x1120

 

Příslušenství: 25 metrů s držákem hadicového navijáku