CRAMER RM2700
CRAMER RM2700

CRAMER RM2700

Katalogové číslo: 692503486
Dodací lhůta: Do 3 až 4 pracovních dnů
Skladem u dodavatele
38 990 Kč
32 223 Kč bez DPH

CRAMER je globálním hráčem na světovém trhu. Ale mozek je ve Švédsku. Všechny výrobky CRAMER jsou navrženy a vyvinuty ve výzkumných a vývojových zařízeních ve Švédsku, USA a Číně

Díky špičkovým technologiím v kombinaci s globálním dosahem posouváme vývoj vysoce výkonných a odolných akumulátorových nástrojů a zařízení kupředu.

Nabízíme revoluční výkon, inovace a inteligentní řešení k potěšení profesionálů i soukromých osob.

Je to prostě inteligentní volba pro tvrdě pracující zahradní profesionály.

 

Robotické sekačky Cramer kombinují nejmodernější technologii s mimořádně chytrým ovládáním. Modely RM1000, RM1500, RM2000 a RM2700 patří mezi několik málo robotických sekaček standardně vybavených modulem 2G/4G. To přináší spoustu cenných funkcí a výhod. Například možnost měnit programování sekačky prostřednictvím aplikace pro chytré telefony Cramer Connect, ať jste kdekoli.

 

Cramer RM2700 robotická sekačka na trávu

Cramer RM2700 je plně automatizovaná robotická sekačka určená pro střední trávníky do 2700 m˛. Robotické sekačky Cramer vám vrátí čas, sečou a nabíjejí se automaticky, takže už nikdy nebudete muset sekat. Sekačka je kompatibilní s aplikací Cramer Connect, která vám dává plnou kontrolu z vašeho chytrého telefonu. Doplňkový systém správy vozového parku pro komerční uživatele vám umožní spravovat více sekaček a zefektivnit vaše obchodní operace. S tolika integrovanými funkcemi nabízí řada robotických sekaček Cramer výjimečný poměr ceny a výkonu.

Koncept sekání "málo a často" spočívá v tom, že sekačka často seká velmi malé množství trávy pomocí nožů ostrých jako břitva pro čistý povrch. Jakákoli posečená tráva padá do kořenů trávy a působí jako přírodní hnojivo. Výsledkem je zelenější a zdravější trávník s výrazně sníženým mechem, který vždy vypadá úhledně a uklizeně. RM1500 je také vybaven dešťovými a mrazovými senzory, které zajišťují, že vaše sekačka bude fungovat pouze za správných podmínek.

Robotická sekačka má řadu integrovaných bezpečnostních prvků pro váš klid. S velkým tlačítkem pro ruční zastavení, které je snadno přístupné, senzory zvedání a náklonu a plně odpruženým krytem pro skutečnou detekci kolize. Všechny bezpečnostní prvky okamžitě zastaví žací nože, aby se minimalizovala rizika při práci na zahradě.

 

Technické parametry:

 

Kapacita plochy: 2700 m2

Šířka řezu: 22 cm

Výška sečení: 20

Nastavení výšky sečení: Ruční

Průměrná doba sečení: 140 minut

Průměrná doba nabíjení: 70 minut

Motor: Bezkomutátorový

Naměřená hladina hluku: 58 dB

Délka ohraničujícího kabelu: 800 m

Min. šířka průjezdu: 60 cm

Hmotnost: 11 kg

Stupeň krytí IP (sekačka): IPX5

Stupeň krytí IP (nabíjecí stanice: IPX2

Stupeň krytí IP (napájení): IP67

Max. sklon svahu: 30 %

Vzorec sečení: Náhodný

GPS sledování: Ano

Nastavení časovače: Plně nastavitelné

Nastavitelné výchozí body: 5

Ochrana proti dešti: Ano

Ochrana proti mrazu: Ano

Typ vzdáleného připojení: 2G/4G

Včetně náhradních nožů: 9 kusů

 

Datový tarif Cramer Connect v ceně na 12 roků

 

Všechny robotické sekačky Cramer jsou navrženy a vyvinuty v našem nejmodernějším výzkumném a vývojovém zařízení ve švédském Jönköpingu.

 

Náš tým vysoce kvalifikovaných inženýrů zkoumá a vyvíjí nové technologie, které jsou pak aplikovány přímo na naše produkty. Vše od návrhu produktu až po uživatelsky přívětivý software je vytvářeno interně naším specializovaným týmem odborníků.

 

Po vývoji následuje hloubkový testovací program, který zajišťuje, že naše produkty splňují standardy značky  Cramer a nabízejí výjimečný výkon, odolnosti snadné použití.

 

Bez ohledu na to, zda je to pro spotřebitele nebo profesionála, všechny naše produkty musí splňovat stejně vysoké standardy, jaké očekáváme.