CRAMER Crossover 82LT107
CRAMER Crossover  82LT107

CRAMER Crossover 82LT107

Katalogové číslo: 027400786
Dodací lhůta: Do 3 až 4 pracovních dnů
Skladem u dodavatele
144 990 Kč
119 826 Kč bez DPH

CRAMER je globálním hráčem na světovém trhu. Ale mozek je ve Švédsku. Všechny výrobky CRAMER jsou navrženy a vyvinuty ve výzkumném a vývojových zařízeních ve Švédsku, USA a Číně

Díky špičkovým technologiím v kombinaci s globálním dosahem posouváme vývoj vysoce výkonných a odolných akumulátorových nástrojů a zařízení kupředu.

Nabízíme revoluční výkon, inovace a inteligentní řešení k potěšení profesionálů i soukromých osob.

Díky  jedinečnému 48V a 82V bateriovému systému poskytují nástroje CRAMER dostatek energie, abyste mohli vyřadit své staré benzínové zařízení.

S čistým svědomím!!! Protože to není jen síla, která je nadřazená. Naše řada 48V a 82V je nákladově efektivnější, mnohem šetrnější k životnímu prostředí a nevystavuje vás toxickým výparům.

Je to prostě inteligentní volba pro tvrdě pracující zahradní profesionály.

 

Cramer 82LT 107 Zahradní traktor je 82V bateriový zahradní traktor s ocelovým mulčovacím ústrojím o průměru 107 cm a dvěma motory o výkonu 1,2 kW, pro výjimečný sekací výkon a produktivitu na velkých plochách až 10 500 m2 na jedno nabití (baterie 6 x 8 Ah). S ergonomickým designem a vynikajícím pohodlím při dlouhém používání a vysokou manévrovatelností, díky malému poloměru otáčení.

 

Cramer profesionální Bluetooth baterie :

Bateriový systém Cramer 82V je postaven na nejnovějších vysokokapacitních lithium-iontových článcích s vysokým odběrem proudu. Systém 4V, navržený s funkcemi, jako je připojení Bluetooth a ochrana proti povětrnostním vlivům IPX82, vám umožní pracovat a komunikovat bez ohledu na počasí.

Je to vzácná kombinace síly a inteligence. Díky bleskurychlým reakcím, fantastickému poměru výkonu a hmotnosti a vysokému výkonu poskytují svaly bezuhlíkového motoru Cramer nejvýkonnější dostupný systém akumulátorového komerčního elektrického nářadí.

 

Cramer 82LT107 82V AKU Zahradní traktor

Cramer 82LT107 je zahradní traktor s profesionálním výkonem 82 V určený pro ty, kteří požadují vysoký výkon a odolnost pro velké zahrady a velké pozemky. Traktor je vybaven žacím ústrojím o délce 107 cm pro mulčování a volitelnými funkcemi bočního výhozu a nabízí výjimečný řezný výkon díky dvěma motorům o výkonu 1,2 kW a odolnému žacímu ústrojí z lisované oceli. Napájení pochází ze 4 přiložených 82V 5Ah zacvakávacích akumulátorů, které umožňují nepřetržité sečení po celý den a pokrytí až 10 500 m2 na jedno nabití (s 6 x 8Ah 82V bateriemi). Model 82LT107 je navržen pro vysokou produktivitu a snadné použití a je vybaven jednoduchým nastavením výšky ruční páky se 7 polohami od 38 do 114 mm pro dokonalé dokončení v jakékoli oblasti, stejně jako variabilní rychlostí s maximální rychlostí vpřed 12,8 km/h pro rychlé pokrytí velkých ploch, aniž by to ohrozilo dokončení řezu. V oblastech se slabým osvětlením, jako jsou stromy a kolem nich, nebo při sekání brzy nebo pozdě během dne, ukazují integrovaná LED světla jasný výhled na trávu před vámi.

Naše 82V technologie soupeří s ekvivalentním benzínem 500 ccm zero turn, ale má výrazně nižší provozní a vlastnické náklady, což z ní činí životaschopnou volbu pro ambiciózní majitele zahrady nebo dokonce pro profesionální zahradníky. Kromě nákladů a výkonu nabízí řada Cramer 82V dodatečnou bezpečnost na pracovišti s nízkými vibracemi, nízkou hlučností a nulovými emisemi nebo škodlivými výpary pro obsluhu při sečení.

Jako součást profesionální platformy Cramer 82V je baterie vyměnitelná v kterémkoli z 82V rozsahu od křovinořezů, nůžek na živý plot, foukačů, půdních vrtáků, sněžných fréz motorových pil a dokonce i motorových rozbrušovací pila  a zejména zahradních traktorů.

 

Technická specifikace:

 

Typ motoru: Střídavý

Šířka sečení: Lisovaný ocelový kryt 107 cm

Motor sečení:2 motory, každý s 1.2 kW

Kapacita baterie: Výchozí hodnota 2,16 KWh  (Max 3,45 KWh 6 x baterie 82V 8Ah)

Rychlost nože: 3,000 ot./min

Počet nožů: 2

Výška sečení: 38 - 114 mm

Nastavitelná výška sečení: 7 pozic / ruční nastavení

Systém sečení: Mulčování jako výchozí,

                           Boční výhoz je k dispozici jako příslušenství

LED světla přední: Ano

Sedadlo: Nastavitelné sedadlo

Parkovací brzda: Ano, ruční

Systém ochrany proti převrácení: Ne

Rychlost vpřed: 0 - 12.8 km/h

Rychlost vzad : 0 - 4.8 km/h

Doba nabíjení: 86 min (5 Ah s 3 x 82C2 nabíječkami)

Velikost kol: Přední (15 x 6-6)

                     Zadní (20 x 10-8)

Hladina vibrací : <2.5 m/s2

Měřená hladina akustického tlaku: LPA= 84,77 dB(A) , K = 3 dB(A)

Garantovaná hladina akustického výkonu: LWA.d= 98.24 dB(A)

Měřená hladina akustického výkonu: LWA 100 dB(A)

Model baterií: Volitelný dle sečené plochy

Doba sečení: Dle typu baterie záruka na baterie 10 Let

Hmotnost: 187 kg

 

 

Doba provozu až 80 min / 10 500 m2 měřeno s baterií 6 x 82V 8Ah

 

Stroj je dodáván s 4 x 5 Ah 82V bateriemi a 3 dvojitými nabíječkami

 

 

 

 

Představujeme naše dosud nejvýkonnější komponenty

 

Mozek

Tento bleskurychlý čip je mozkem všech našich produktů. Analyzuje elektronickou zpětnou vazbu, dodává motoru optimální výkon a maximalizuje dobu provozu baterie, zajišťuje, že produkty fungují při správné energetické úrovni, teplotě a výkonu, čip poskytuje nejlepší možný výkon pro každou práci.

 

Srdce

Akumulátor poskytuje motoru správné množství energie, aby se přeměnil na přesnou sílu potřebnou pro jakoukoli práci. Komunikuje s mozkem, aby se ujistil, že pracuje tak tvrdě, jak potřebuje. Nic víc, nic míň. Zajišťuje menší namáhání baterie, delší dobu provozu a delší životnost.

 

Sval

Motor je zdrojem veškeré mechanické síly. Což usnadňuje práci s těžkou, fyzickou prací strojů. Je výkonný a inteligentní, neustále komunikuje s čipem a baterií, aby věděl, kdy použít plnou sílu a kdy se uklidnit. Je to vzácná kombinace síly a inteligence.