CRAMER AiConic 4 RTK
CRAMER AiConic 4 RTK

CRAMER AiConic 4 RTK

Katalogové číslo: 692505386
Dodací lhůta: Na dotaz
Na dotaz
76 990 Kč
63 628 Kč bez DPH

CRAMER je globálním hráčem na světovém trhu. Ale mozek je ve Švédsku. Všechny výrobky CRAMER jsou navrženy a vyvinuty ve výzkumných a vývojových zařízeních ve Švédsku, USA a Číně

Díky špičkovým technologiím v kombinaci s globálním dosahem posouváme vývoj vysoce výkonných a odolných akumulátorových nástrojů a zařízení kupředu.

Nabízíme revoluční výkon, inovace a inteligentní řešení k potěšení profesionálů i soukromých osob.

Je to prostě inteligentní volba pro tvrdě pracující zahradní profesionály.

Vítejte na začátku bez kabelového sečení!!!! AiConic  

 

Společnost Cramer vyvinula svou řadu AiConic na technologii Cramer RTK Fusion, která kombinuje data ze satelitu, radaru, kamery a dalších palubních senzorů. Cramer RTK Fusion™ umožňuje centimetrově přesné umístění pomocí referenční antény a také palubní inteligenci pro navigaci při sečení tím nejefektivnějším možným způsobem. Díky integrované umělé inteligenci zná AiConic vždy svou přesnou polohu a vypočítá nejefektivnější dráhu sečení pro pokrytí oblasti. AiConic je připojen k aplikaci pro předpověď deště a mrazu, což zajišťuje, že sekačka funguje pouze tehdy, když jsou vhodné podmínky pro sečení trávy.

Sekačky AiConic mají řadu integrovaných bezpečnostních prvků pro váš klid. Vlastní integrované radarové a kamerové senzory a plně odpružený kryt pro skutečnou detekci kolize. Každá sekačka ví, kdy se má objektům vyhýbat a kdy je obejít. V případě zvednutí stroje se řezné nože okamžitě zastaví, aby se minimalizovala rizika při práci.

v cílové oblasti.

Cramer AiConic 4 Robotické sekačky

AiConic 4 je plně automatizované inteligentní robotické sekačky určené pro komerční plochy do 4 000 m2. Použitím technologie Cramer RTK Fusion™, která kombinuje určování polohy pomocí satelitu, radaru, kamery

a dalších vestavěných senzorů. Sekačka pracuje ve virtuální ploše, kterou lze nastavit a řídit tak, aby vyhovovala požadavkům

uživatele. AiConic má další výhodu v tom, že používá umělou inteligenci k detekci překážek a také využívá řadu senzorů, které dy znají její přesnou polohu a optimalizují vzorec sečení tím nejefektivnějším způsobem.

14

+ Virtuální plocha  vámi zvolená

+ Detekce překážek (kamera a radar)

+ Systematické sečení

+ Ovládejte na dálku celý svůj AiConic park prostřednictvím aplikace Cramer Connect App

+ 2G/4G připojení poskytuje online satelitní polohu

+ Dálkové nastavení výšky přes Connect App

+ Výkonný systém pohonu kol

 

Technické parametry:

 

Navigace: Cramer RTK Fusion™

Plocha: až do 4 000 m2

Vzorec sečení: Systematický

Úprava výšky sečení: Elektricky

Výška sečení: 20  80 mm

Systém sečen:í 5x Otočné nože

Sekací šířka: 30 cm

Detekce objektů: Radar & Kamera

Připojení: 4G/2G, BLE & WiFi

LED-Lights: Přední & Zadní

Nastavení času: Plně nastavitelné

Maximální svah: 45 %

Typ motoru: Bezkomutátorový

Baterie technologie: Li-Ion

Kapacita baterie: 6 Ah

Nabíjení: 2.4A

Stupeň krytí: IPX5

Váha: 17.4 kg

 

Dodáváno bez RTK antény RA100 nutno dokoupit

 

Datový tarif Cramer Connect v ceně na 10 roků

 

Všechny robotické sekačky Cramer jsou navrženy a vyvinuty v našem nejmodernějším výzkumném a vývojovém zařízení ve švédském Jönköpingu.

 

Náš tým vysoce kvalifikovaných inženýrů zkoumá a vyvíjí nové technologie, které jsou pak aplikovány přímo na naše produkty. Vše od návrhu produktu až po uživatelsky přívětivý software je vytvářeno interně naším specializovaným týmem odborníků.

 

Po vývoji následuje hloubkový testovací program, který zajišťuje, že naše produkty splňují standardy značky  Cramer a nabízejí výjimečný výkon, odolnosti snadné použití.

 

Bez ohledu na to, zda je to pro spotřebitele nebo profesionála, všechny naše produkty musí splňovat stejně vysoké standardy, jaké očekáváme.