CRAMER 82T10
CRAMER 82T10

CRAMER 82T10

Katalogové číslo: 032102886
Dodací lhůta: Na dotaz
Na dotaz
7 490 Kč
6 190 Kč bez DPH

CRAMER je globálním hráčem na světovém trhu. Ale mozek je ve Švédsku. Všechny výrobky CRAMER jsou navrženy a vyvinuty ve výzkumných a vývojových zařízeních ve Švédsku, USA a Číně

Díky špičkovým technologiím v kombinaci s globálním dosahem posouváme vývoj vysoce výkonných a odolných akumulátorových nástrojů a zařízení kupředu.

Nabízíme revoluční výkon, inovace a inteligentní řešení k potěšení profesionálů i soukromých osob.

Díky  jedinečnému 48V a 82V bateriovému systému poskytují nástroje CRAMER dostatek energie, abyste mohli vyřadit své staré benzínové zařízení.

S čistým svědomím!!! Protože to není jen síla, která je nadřazená. Naše řada 48V a 82V je nákladově efektivnější, mnohem šetrnější k životnímu prostředí a nevystavuje vás toxickým výparům.

Je to prostě inteligentní volba pro tvrdě pracující zahradní profesionály.

 

Strunová sekačka 82V 1,0 kW Model 82T10 je lehký, ale výkonný profesionální strunový stroj, který nabízí skvělou manévrovatelnost při menších plochách díky ergonomické rukojeti D a variabilní rychlosti. Mezi prémiové komponenty patří hořčíková hlava motoru pro větší odolnost a lithium-iontová baterie je zaměnitelná se všemi ostatními nástroji Cramer 82V.

 

Cramer profesionální Bluetooth baterie :

Bateriový systém Cramer 82V je postaven na nejnovějších vysokokapacitních lithium-iontových článcích s vysokým odběrem proudu. Systém 4V, navržený s funkcemi, jako je připojení Bluetooth a ochrana proti povětrnostním vlivům IPX82, vám umožní pracovat a komunikovat bez ohledu na počasí.

Je to vzácná kombinace síly a inteligence. Díky bleskurychlým reakcím, fantastickému poměru výkonu a hmotnosti a vysokému výkonu poskytují svaly bezuhlíkového motoru Cramer nejvýkonnější dostupný systém akumulátorového komerčního elektrického nářadí.

 

Cramer 82T10 82V AKU lehký profesionální vyžínač

Cramer 82T10 je 82V vysoce výkonná akumulátorová sekačka na trávu, která byla navržena speciálně pro profesionály. Nabízí výjimečnou odolnost díky robustní konstrukci a použití hořčíkových komponent a vysoký výkon a točivý moment našeho digitálního 82V bezkomutátorového motoru s výkonem až 1,0 kW. Se značkou Cramer lze rychle, efektivně a bezpečně provádět i ty nejnáročnější práce.

Naše 82V technologie soupeří s ekvivalentním benzínovým vyžínačem o objemu 26 ccm, ale má výrazně nižší provozní a provozní náklady, což z něj činí životaschopnou volbu pro každého profesionálního uživatele nebo firmu. Kromě nákladů a výkonu nabízí řada Cramer 82V dodatečnou bezpečnost na pracovišti s nízkými vibracemi, nízkou hlučností a nulovými emisemi nebo škodlivými výpary pro obsluhu při vyžínání. Kromě toho je 82T10 vybaven také dvojčinným bezpečnostním startem.

Jako součást profesionální platformy Cramer 82V je baterie vyměnitelná v kterémkoli z 82V rozsahu od křovinořezů, nůžek na živý plot, foukačů, půdních vrtáků, sněžných fréz motorových pil a dokonce i motorových rozbrušovací pila  a zejména zahradních traktorů.

 

Technická specifikace:

 

Typ motoru: Střídavý

Výkon: 1,0 kW

Točivý moment: 1,5 Nm

Řídítka: D-Rukojeť

Šířka řezu: 40 cm

Tloušťka struny: 2,0 mm

Rychlosti: 2 rychlosti

RPM: 5000-5700

Vypínač: Ano

Průměr trubky: 25,5 mm

Hladina vibrací : <1.25 m/s2

Měřená hladina akustického výkonu: LWA: 92.8 dB(A)

Garantovaná hladina akustického výkonu: LWA.d: 96 dB(A)

Vibrace: 6.104 m/s2 , k=1.25 m/s2

Model baterií: Volitelný dle sečené plochy

Doba sečení: Dle typu baterie záruka na baterie 10 Let

Hmotnost: 3,3 kg bez baterie

 

Doba provozu až  64 min měřeno s baterií 82V860

 

Dodáváno bez baterie a nabíječky 

 

Představujeme naše dosud nejvýkonnější komponenty

Mozek

Tento bleskurychlý čip je mozkem všech našich produktů. Analyzuje elektronickou zpětnou vazbu, dodává motoru optimální výkon a maximalizuje dobu provozu baterie, zajišťuje, že produkty fungují při správné energetické úrovni, teplotě a výkonu, čip poskytuje nejlepší možný výkon pro každou práci.

Srdce

Akumulátor poskytuje motoru správné množství energie, aby se přeměnil na přesnou sílu potřebnou pro jakoukoli práci. Komunikuje s mozkem, aby se ujistil, že pracuje tak tvrdě, jak potřebuje. Nic víc, nic míň. Zajišťuje menší namáhání baterie, delší dobu provozu a delší životnost.

Sval

Motor je zdrojem veškeré mechanické síly. Což usnadňuje práci s těžkou, fyzickou prací strojů. Je výkonný a inteligentní, neustále komunikuje s čipem a baterií, aby věděl, kdy použít plnou sílu a kdy se uklidnit. Je to vzácná kombinace síly a inteligence.