CRAMER 82PC350
CRAMER 82PC350

CRAMER 82PC350

Katalogové číslo: 752915886
Dodací lhůta: Na dotaz
Na dotaz
19 990 Kč
16 521 Kč bez DPH

CRAMER je globálním hráčem na světovém trhu. Ale mozek je ve Švédsku. Všechny výrobky CRAMER jsou navrženy a vyvinuty ve výzkumných a vývojových zařízeních ve Švédsku, USA a Číně

Díky špičkovým technologiím v kombinaci s globálním dosahem posouváme vývoj vysoce výkonných a odolných akumulátorových nástrojů a zařízení kupředu.

Nabízíme revoluční výkon, inovace a inteligentní řešení k potěšení profesionálů i soukromých osob.

Díky  jedinečnému 48V a 82V bateriovému systému poskytují nástroje CRAMER dostatek energie, abyste mohli vyřadit své staré benzínové zařízení.

S čistým svědomím!!! Protože to není jen síla, která je nadřazená. Naše řada 48V a 82V je nákladově efektivnější, mnohem šetrnější k životnímu prostředí a nevystavuje vás toxickým výparům.

Je to prostě inteligentní volba pro tvrdě pracující zahradní profesionály.

 

Cramer 82PC350 82 V Rozbrušovací pila se může pochlubit velmi silným motorem o výkonu 4,3 kW a kroutícím momentem12,8 Nm, což odpovídá benzínovému stroji o objemu až 70 ccm. Výsledkem je perfektní poměr výkonu a hmotnosti pro profesionální použití. Kotouč o průměru 350 mm dokáže řezat do hloubky 125 mm s vysokou rychlostí kotouče až 93 m/s s vlastností rychlého a čistého řezu. Model 82PC350 lze použít

od jednoduchých úprav až po náročné řezy desek nebo ocelových plátů v náročných stavebních podmínkách.

 

Cramer profesionální Bluetooth baterie :

Bateriový systém Cramer 82V je postaven na nejnovějších vysokokapacitních lithium-iontových článcích s vysokým odběrem proudu. Systém 4V, navržený s funkcemi, jako je připojení Bluetooth a ochrana proti povětrnostním vlivům IPX82, vám umožní pracovat a komunikovat bez ohledu na počasí.

Je to vzácná kombinace síly a inteligence. Díky bleskurychlým reakcím, fantastickému poměru výkonu a hmotnosti a vysokému výkonu poskytují svaly bezuhlíkového motoru Cramer nejvýkonnější dostupný systém akumulátorového komerčního elektrického nářadí.

 

Cramer 82PC350 82V AKU Profesionální rozbrušovací pila

Cramer 82PC350 je 82V vysoce výkonná akumulátorová rozbrušovací pila, která byla navržena speciálně pro profesionály. Nabízí výjimečnou odolnost díky robustní konstrukci a použití hořčíkových komponentů a bezkonkurenční výkon a točivý moment našeho nejvýkonnějšího digitálního 82V 4,3kW bezkomutátorového motoru. S výrobky Cramer lze rychle, efektivně a bezpečně provádět i ty nejnáročnější práce.

Naše 82V technologie soupeří s ekvivalentní benzínovou řezačkou o objemu 70 ccm, ale má výrazně nižší provozní a vlastnické náklady, což z ní činí životaschopnou volbu pro každého profesionálního uživatele nebo firmu. Kromě výhod z hlediska nákladů a výkonu nabízí řada Cramer 82V dodatečnou bezpečnost na pracovišti s nízkými vibracemi, nízkou hlučností a nulovými emisemi nebo škodlivými výpary pro obsluhu při řezání. 82PC350 je navíc vybaven integrovaným vypínačem a plně nastavitelným 5 polohovým krytem kotouče.

Jako součást profesionální platformy Cramer 82V je baterie vyměnitelná v kterémkoli z 82V rozsahu od křovinořezů, nůžek na živý plot, foukačů, půdních vrtáků, sněžných fréz motorových pil a dokonce i motorových rozbrušovací pila  a zejména zahradních traktorů.

 

Technická specifikace:

 

Typ motoru: Střídavý

Motor: Bezkomutátorový

Výkon: 4.3 kW

Kroutící moment: 12.8 Nm

Rychlost kotouče: 93 m/s

Spoušť: Variabilní

Průměr čepele: 350 mm

Hloubka řezu: 125 mm

Průtok vody: Nastavitelný

Kryt kotouče: Nastavitelné až do 5 poloh

Přípojka hadice na vodu: Ano

Led osvětlení: Ano se svítivostí 400 lumenů

Vibrace: <2.6 m/s2 (přídavná rukojeť)

              <2,5m/s2 (přídavná rukojeť)

Doba řezání: Dle typu baterie záruka na baterie 10 Let

Hmotnost (bez řezacího kotouče):  7 kg

 

Doba provozu až 158 řezů měřeno s baterií 82V580P

 

Dodáváno bez baterie a nabíječky 

 

Na dokoupení:

Nádoba na vodu

Cramer A82PCWT-WR umožňuje práci i v oblastech bez přívodu vody. Jednoduše připojte nádrž na vodu o objemu 12 l a pokračujte v mokrém řezání. Nádržka na vodu je vhodná prooba modely rozbrušovacích pil 82PC300 a 82PC350

 

Představujeme naše dosud nejvýkonnější komponenty

 

Mozek

Tento bleskurychlý čip je mozkem všech našich produktů. Analyzuje elektronickou zpětnou vazbu, dodává motoru optimální výkon a maximalizuje dobu provozu baterie, zajišťuje, že produkty fungují při správné energetické úrovni, teplotě a výkonu, čip poskytuje nejlepší možný výkon pro každou práci.

 

Srdce

Akumulátor poskytuje motoru správné množství energie, aby se přeměnil na přesnou sílu potřebnou pro jakoukoli práci. Komunikuje s mozkem, aby se ujistil, že pracuje tak tvrdě, jak potřebuje. Nic víc, nic míň. Zajišťuje menší namáhání baterie, delší dobu provozu a delší životnost.

 

Sval

Motor je zdrojem veškeré mechanické síly. Což usnadňuje práci s těžkou, fyzickou prací strojů. Je výkonný a inteligentní, neustále komunikuje s čipem a baterií, aby věděl, kdy použít plnou sílu a kdy se uklidnit. Je to vzácná kombinace síly a inteligence.