Zahradní traktor Cub Cadet LT3 PR105 + odmechovač
Zahradní traktor Cub Cadet  LT3 PR105 + odmechovač
AgriFab AF 294 - tažený travní odmechovač 102 cm
Dárek zdarma
AgriFab AF 294 - tažený travní odmechovač 102 cm v hodnotě 4 090 Kč
Náš tip
Dárek zdarma

Zahradní traktor Cub Cadet LT3 PR105 + odmechovač

Zahradní traktor CUB CADET LT2 NR92záběr 105 cm,  maximální výkonem je 20 HP, umožňuje sečení těsně u překážek, velmi malý poloměr otáčení 46 cm zaručuje perfektní manévrovatelnost, koš lze jednoduše vysypat z místa řidiče, sbírá, mulčuje seká se zadním výhozem.

Katalogové číslo: cub-13BJ71DN603
Výrobce: Cub Cadet
Dodací lhůta: Do 3 až 4 pracovních dnů
Skladem
-22%
Před slevou 101 900 Kč
79 790 Kč
65 942 Kč bez DPH

Časově omezená nabídka: Zdarma tažený odmechovač v hodnotě 4 090 Kč.

Zahradní traktor CUB CADET LT3 PR105záběr 105 cm, zadní výhoz a je vybaven hydrostatickou převodovkou. Osazen je dvouválcovým motorem Briggs & Stratton s maximálním výkonem 20 HP. Komfortní hydrostatická převodovka slouží pro jednoduché ovládání stroje bez nutnosti řazení.

Traktor je vybaven plovoucím žacím ústrojím s antiskalpovacími kolečky pro práci na nerovném terénu. Excentricky uložené žací ústrojí umožňuje sečení těsně u překážek, zdí nebo chodníků. Přední náprava je vybavena systémem naklápění kol do strany při změně směru, tím perfektně kopíruje poloměr zatáčky bez poškození trávníků způsobeného hrnutím kol dopředu.

V základu namontovaný nárazník nejenže chrání přední část, ale také značně zjednodušuje manipulaci s traktorem. Výkonné světlomety slouží jako bezpečnostní prvek i pomocník při práci v horších světelných podmínkách. Kapota s velkým úhlem otevření slouží pro donalý přístup k motoru. Obsluha stroje je jednoduchá a ovládací prvky jsou ergonomicky rozmístěné.

Hladké řemeny žacího ústrojí dovolují při nárazu nože na pevnou překážku lehké proklouznutí a tím minimalizují riziko drahé opravy. Velmi malý poloměr otáčení 46 cm zaručuje perfektní manévrovatelnost se strojem. Pevný ocelový rám bez středového tunelu je zde pro velmi snadné nastupování i vystupování z traktoru. Pohodlná sedačka zajišťuje lepší podporu zad. Koš lze jednoduše vysypat z místa řidiče.

S traktorem můžete sbírat, mulčovat nebo provádět zadní výhoz.


Tažený odmechovač AF 294 se záběrem 102 cm, 20 ocelových hrotů a pojezdová kola pro transport. Možnost nastavení 2 pozic: 1. odmechování, 2. transport.